Konut Kredisi Alacaklara Bankadan Yeni Kampanya! Uygun Faizli Kredi Dönemi Bu Ay Son Olacak!

Konut Kredisi Alacaklara Bankadan Yeni Kampanya! Uygun Faizli Kredi Dönemi Bu Ay Son Olacak!

Konut Kredisi Alacaklara Bankadan Yeni Kampanya! Uygun Faizli Kredi Dönemi Bu Ay Son Olacak!

ING Bank konut kredisinde yeni bir kampanya dönemine giriş yaptığını açıklandı. Bu kapsamda faiz oranı diğer bankalarda %1,90’a ulaşan konut kredileri ING Bank tarafından %1,36 faiz oranı ile sunuluyor.

Banka kampanyası kapsamında %1,36 faiz oranı sunacağı konut kredilerini 120 ay vade imkanı ile vereceğini açıkladı. Hem faiz oranları hem de vade süresi ile en avantajlı konut kredisi sunan banka olmayı başaran ING’ye kredilerinin limitlerini duyurdu.

ING’nin 30 Bin TL Kampanyalı Konut Kredisi ING’den 30 bin TL değerinde kampanyalı konut kredisi çekmek isteyenler 120 ay vadeden ve %1,36 faiz oranından yararlanacaklar. Bu kapsamda aylık 509 TL taksitler ile konut kredisi kullanabilecekler.

ING Bank’tan 40 bin TL konut kredisi almak isteyenler ise aynı ödeme planı bilgileri üzerinden kredilerini 678 TL’lik taksitler ile kullanabilecekler. Bu kredilerden yararlanmak için başvuruların ise ING Bank şubelerinden kabul edileceği belirtildi.

ING’nin 100 Bin TL Kampanyalı Konut Kredisi Kampanyalı konut kredisinden 100 bin TL tutar üzerinden yararlanmak isteyenler %1,36 faiz oranı uygulamasından ve 120 ay vade süresinden yararlanabilecekler. Bu kapsamda ING, 100 bin TL tutarlı kampanyalı konut kredisinin aylık taksitlerinin 1.695 TL olacağını ifade etti. 200 bin TL değerinde kampanyalı konut kredisi alımlarında ise 3.390 TL aylık ödeme planı taksitleri 120 ay vade kapsamında hesaplanıyor. Bu kredi için %1,36 faiz oranı uygulanırken, başvurular şubelerden kabul ediliyor.

Şartlar Neler, Başvuru Nasıl Yapılacak?

ING Bankası bu kampanyalı konut kredilerine şubelerden başvurmak isteyenlerin, nüfus cüzdanı, konuta ilişkin tapu fotokopisi, ikamet belgesi maaş bordrosu veya gelir belgesi gibi evrakların tümünü şubeye getirmeleri gerektiğini açıkladı. Bu evraklar ilk olarak müşteri temsilcilerine teslim edilecek, ardından ‘’kampanyalı konut kredisi başvuru talep formu’’ iletişim ve kimlik bilgileri ile doldurularak başvuru tamamlanacak.

Başvuru yapmak isteyenlerin ise belirli şatları sağlamaları gerekiyor. Banka takipte kredi kartı borcu ve kredi borcu olmayan, kredi notu 1500 puanın altında olmayan ve maaşa sahip olan kişilere bu kampanyalı krediler için onay vereceğini açıkladı.

Önceki ve Sonraki Haberler