KOBİ olanlar için yeni fırsat! O bankadan düşük faizli 50 ve 100 bin TL ödenecek!

Son dakika... Kobi olanlara destek! Düşük faizli kredi başladı...

KOBİ olanlar için yeni fırsat! O bankadan düşük faizli 50 ve 100 bin TL ödenecek!

KOBİ’ler İçin Büyük Fırsat! Fibabanka KOBİ’lere İlaç Olacak Düşük Faizli Kredi Kampanyasını Açıkladı! Fibabanka KOBİ’lere özel düşük faizli ve uzun vadeli kredi kampanyasını açıklayarak, %1,65 faiz oranı üzerinden kredi sunacağını ifade etti. KOBİ’lerin krediye banka şubelerinden başvuracaklarına değindi.

Diğer bankalarda da sunulan ve ortalama faiz oranı %1,71 ile %1,99 arasında değişen KOBİ kredisi Fibabanka tarafından %1,65 faiz oranı üzerinden bir kampanya dahilinde sunuluyor. KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını gidermek amacıyla sunulan bu kampanyalı kredi ile 10 bin TL’den 100 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacını karşılayabilmek mümkün hale geliyor.

Fibabanka’dan 10 Bin TL KOBİ Kredisi Fibabanka kampanyalı KOBİ kredisi kapsamında 10 bin TL tutarlı kredisini %1,65 faiz oranı ve 36 ay vade süresi üzerinden vereceğini açıkladı. Bu kredinin aylık ödeme planı taksitleri 391 TL olarak hesaplanırken toplam geri ödeme tutarı ise 14.179 TL olarak belirleniyor.

Aylık taksit değeri düşük tutarda hesaplanan kredinin KOBİ’leri biraz olsun rahatlatmak adına yapıldığı duyuruldu. Fibabanka’dan 20 Bin TL KOBİ Kredisi Fibabanka 20 bin TL nakit ihtiyacı olan KOBİ’ler %1,65 faiz oranı ve 36 ay vade kapsamında aylık 782 TL taksit ödeme rakamı üzerinden KOBİ kredisi sunuyor. Bu kredinin 36 sonundaki toplam geri ödeme rakamı ise 28.350 TL olarak hesaplanıyor.

Uygun aylık taksitlere sahip olan tam 20 bin TL’lik KOBİ kredisini almak isteyenlerin başvuruları ise Fibabanka şubelerinden kabul edilecek.

Fibabanka’dan 50 Bin TL KOBİ Kredisi

Fibabanka 50 bin TL değerindeki KOBİ kredisini 36 ay vade ve %1,65 faiz oranı ile 1.955 TL ödeme planı taksitleri kullanarak sunuyor. Bu kampanyalı kredinin 36 sonundaki toplam geri ödeme rakamı ise banka tarafından 70.890 TL olarak açıklandı.

Fibabanka’dan 100 Bin TL KOBİ kredisi ve Başvuru

Maksimum değerde 100 bin TL KOBİ kredisini kampanyalı koşullarda almak isteyenler %1,65 faiz oranından ve 36 ay vadeden tutar yükselmesine rağmen herhangi bir değişiklik olmadan yararlanabilecekler. Bu kapsamda 100 bin TL’lik KOBİ kredisi aylık 3.910 TL taksitler ile alınacak. Kredilere başvuru yapmak isteyenlerin vergi levhası, nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, ticaret sicil gazetesi evrakları ile kendilerine en yakında bulunana Fibabanka şubesine başvurabilecekleri açıklandı. Bu evrakların müşteri temsilcisine verilmesi ardından ‘’kampanyalı KOBİ kredisi başvuru talep formu’’ doldurulup, başvuru tamamlanıyor.