Kimlik numarası TC sonu 0-2-4-6-8 olan kişilere, 50.000 TL ödeme verilecek! Ay Sonuna kadar ödeme!

TC kimlik ile ödeme alacaksınız. 50 bin TL kredi ödemesi verilecek! Nakit ihtiyacı olan kişilere ödeme....

Kimlik numarası TC sonu 0-2-4-6-8 olan kişilere, 50.000 TL ödeme verilecek! Ay Sonuna kadar ödeme!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere 50000 TL ihtiyaç kredisi alacaklardır. Nakit kredi alacak kişilere, QNB Finansbank hemen ödeme vermektedir. QNB Finansbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını, sizler de 50000 TL'ye kadar ödeme alabilecek ve dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirerek banka şubelerine gitmeden de işlem yapabileceksiniz.

Son zamanlarda özellikle de gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi ödemeleri verilecek ve onaylanan kredilere anında kullanmalarına olanak sağlanacaktır. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunu kullanarak hemen ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabileceksiniz.

QNB Finansbank yapmış olduğu bu kampanyada cep telefonları üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sağlamaktadır. Bireysel olan tüm müşteriler, kampanyaya katılabilirler mi istedikleri zaman bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşları belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilmektedir.

Kredi başvurusu için 50 bin TL kullanmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 50/30 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi başvurusu yaptıktan 5 dakika içerisinde sizlere ne kadar onay alacağınızı gösteren bir mesaj gelecektir.

QNB Finansbank ev hanımları da 50.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yaptıkları zaman 36 ay vadeye kadar bu kredileri alabileceğini de söylemek istiyoruz. 50.000 TL kredi başvurusu yaparak hemen işlem yapabiliyor.