Kefilsiz, Gelir Belgesiz ödeme... Banka açıklama yaptı ve sabah başlayacak dedi!

Kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için kampanya başlatan QNB Finansbank, yaptığı yeni kampanya ile birlikte gelir belgesiz kredi ödemelerini kimlik numaranız üzerinden vereceğini açıkladı.

Kefilsiz, Gelir Belgesiz ödeme... Banka açıklama yaptı ve sabah başlayacak dedi!

Kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için kampanya başlatan QNB Finansbank, yaptığı yeni kampanya ile birlikte gelir belgesiz kredi ödemelerini kimlik numaranız üzerinden vereceğini açıkladı. QNB Finansbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılan bu yeni kredi ödemelerinde 50000 TL'ye kadar kefil istenmeden ve gelir belgesi istenmeden en fazla da 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak kredi imkanı sağlanacağı açıklandı.

Bireysel kredi kullanacak olan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen QNB Finansbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle ödeme gerçekleştireceğini duyurdu. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerini 5 dakika içerisinde banka şubelerine gitmeden de hemen yapabilmektedir.

QNB Finansbank üzerinden TC kimlik numaramız aracılığı ile birlikte kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda kredi başvurularını gerçekleştirerek, KREDİ kullanacak olan tüm vatandaşların aynı gün içinde işlemlerini yapabilecekleri bu kampanyalara katılarak diledikleri zaman kredi ödemeler alabilmektedirler. Kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve aynı zamanda bankanın resmi internet sitesine girerek, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Formunu doldurabilir ve buradan da dilediğiniz zaman kredi ne kadar onay almış görebilirsiniz.

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularında bulunarak, banka nakit kredi onayı almak isteyen tüm vatandaşlar, daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmaları durumunda ve düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda onay alabilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler