Kartınız eğer AKbank üzerinden alındıysa, 74000 TL'ye kadar ödeme haberi verildi! Bankadan son şansınız!

Akbank kartı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 74000 TL'ye kadar ödeme alınacağı haberi verildi.

Kartınız eğer AKbank üzerinden alındıysa, 74000 TL'ye kadar ödeme haberi verildi! Bankadan son şansınız!

Akbank kartı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 74000 TL'ye kadar ödeme alınacağı haberi verildi. Akbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde ödemelerini gerçekleştirebilecekleri bir ihtiyaç kredisi kampanyası sağlıyor ve bu kredilerde uygun faiz oranı ile birlikte işlem yapıyor.

Akbank 74000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirmeleri halinde aynı gün içinde ödemelerimi yapabileceğim bir kredi kampanyası açıkladı. Hem ihtiyaç kredisi hemde borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlara bankalar, 3 ay ertelemeli kredi ödemesi veriyor.

BAŞVURU

Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunabilir, onaylanan kredinize hemen aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Akbank, SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj gönderebilirsiniz. Akbank Çağrı Merkezi numarası olan 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi başvurusu yapmanızdan ziyade, ayrıca banka, resmi internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank hesabınızın olması durumunda bankanın internet bankacılığını kullanarak mobil uygulama üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 74 bin TL'ye kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda bu banka üzerinden istedikleri zaman kredi onayı alabiliyor.