İş Bankası Müşterisi Olmak İçin Başvuranlara Yeni Avantajlar

İş Bankası, müşterilerine önemli bir kampanya duyurusu yaptı ve bu duyuru internet sitesi üzerinden paylaşıldı.

İş Bankası Müşterisi Olmak İçin Başvuranlara Yeni Avantajlar

Kampanyaya katılan müşteriler, belirli bir şartı sağladıkları takdirde bir yıl boyunca ücretsiz hizmet alabilecekler. İş Bankası'nın duyurduğu kampanya kapsamında, İşCep üzerinden müşteri olanlara EFD/Havale işlemlerinde bir yıl boyunca ücretsiz hizmet sunulacak. Bu avantajdan yararlanmak için müşterilerin mutlaka İşCep üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğini kullanmaları gerekiyor. Ücretsiz hizmetlerden faydalanabilmek için İşCep'ten İş Bankası müşterisi olmanız gerekiyor.

Bir Yıl Boyunca Ücretsiz Hizmetler Sunuluyor

İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olanlara bir yıl süresince bu ücretsiz hizmetler sunulacak. Ancak bu hizmetler belirli bir sınırlamaya tabi olacak ve tek seferde en fazla 50 bin TL'lik işlemleri kapsayacak. Mesai dışı FAST işlemleri ise istisna kapsamına dahil edilmeyecektir. Tatil günlerinde gerçekleştirilen EFT/FAST işlemleri de istisna kapsamı içerisinde yer almıyor. Mesai dışı saatlerde, yani saat 16.00'dan sonra yapılan EFT işlemleri ve EFT saatleri dışında gerçekleştirilen işlemler de yine istisna kapsamı dışındadır. İstisnalar, müşterinin İşCep üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğini kullanarak İş Bankası müşterisi olmasını takiben 7 iş günü içerisinde tanımlanacaktır. Bu avantajlar, İşCep ve internet şubesinden yapılan işlemler için geçerlidir.

İş Bankası'nın internet sitesi üzerinden duyurduğu bir kampanya ile müşterilere önemli bir fırsat sunuldu. Bu kampanya kapsamında, İşCep kullanıcılarına bir yıl boyunca ücretsiz hizmetler sağlanacak. Müşteriler, kampanyadan yararlanabilmek için İşCep üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğini aktifleştirdikten sonra İş Bankası müşterisi olan kişiler, bir yıl süresince ücretsiz olarak EFD/Havale işlemlerinden faydalanabilecekler. Ancak belirli bazı durumlar istisna kapsamı dışında tutulmuştur. Örneğin, tek seferde 50 bin TL'ye kadar olan işlemler kampanya kapsamındadır, fakat mesai dışı FAST işlemleri ve tatil günlerinde yapılan EFT/FAST işlemleri istisna kapsamı dışındadır. Aynı şekilde, saat 16.00'dan sonra gerçekleştirilen EFT işlemleri ve EFT saatleri dışında yapılan işlemler de istisna kapsamı dışındadır. Bu avantajlar hem İşCep üzerinden hem de internet şubesinden yapılan işlemler için geçerlidir. Müşteriler, İş Bankası'nın sunduğu bu kampanya sayesinde bir yıl boyunca ücretsiz hizmetlerden yararlanabilecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler