İş Bankası banka hesabı olan vatandaşlar dikkat! 4 gün süre verildi

İş Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için 4 gün içerisinde işlem yapmaları isteniyor.

İş Bankası banka hesabı olan vatandaşlar dikkat! 4 gün süre verildi

İş Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte Ocak ayında başlatmış olduğu kredi kampanyasında düşük faiz oranları ile birlikte kredi veriyor. Ocak ayının bitmesi ile birlikte vatandaşlar bu kredilerden yararlanabilmeleri için 4 gün daha uzatıldığı açıklandı. İş Bankası hesabınızın olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit alabileceğiniz kampanyalara katılarak dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi işlemleri verilecek onaylanan bu krediler hesaplara yatırılarak banka tarafından sizlere sunulacaktır.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar banka kredi şartlarına uygun olması durumunda onay alabiliyor. Kredi notu 1350 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar ihtiyaç kredisi başvurusu için bireysel kredi kampanyasına katılabilirler. İş Bankası şubesine giderek İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya bankanın mobil uygulaması olan İşCep uygulamasını kullanarak da Kredi alabilirsiniz.

4 gün içerisinde sizlere verilecek olan bu kredi kampanyası ile birlikte nakit ihtiyacınızın olması durumunda işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirecek İş Bankası şubeleri üzerinden yapacağınız bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile birlikte kredi başvurusu sonucu Banka şube yetkisinde onaylanarak sizin kendi hesabınıza yatacaktır.

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar İş Bankası resmi internet sitesine giriş yapabilir buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak bankadan verilecek olan kredi kampanyasına katılabilmektedirler.

İş Bankası üzerinde hesabı olup internet bankacılığı uygulaması olan İşCep uygulamasını kullanan vatandaşlar ise diğer Kredi kampanyalarına nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte masrafsız ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme olacak şekilde kredi alabilir. İş Bankası güncel kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak kampanya hakkında bilgi alabilir ve kredi başvurunuzu yine buradan yaparak aylık taksit hesaplamanızı da yine İş Bankası internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.