ING Bank Kampanyayı Açıkladı Herkes Kapıya toplandı! Alışverişini Yapana Banka Geri Ödemesiz Ödeme Yapıyor…

Müşteriler tarafından ING Bank kartlarına yoğun ilgi. Kerdi kartı kullanan banka müşterileri giyim ödemelerinde anında 80 TL tutarında Bonus para kazanıyor.

ING Bank Kampanyayı Açıkladı Herkes Kapıya toplandı! Alışverişini Yapana Banka Geri Ödemesiz Ödeme Yapıyor…

Müşteriler tarafından ING Bank kartlarına yoğun ilgi. Kerdi kartı kullanan banka müşterileri giyim ödemelerinde anında 80 TL tutarında Bonus para kazanıyor. Kısa süreliğine başlatılan kampanyada banka Bonus para kampanyasında giysi alan kişilere cazip teklifler sunuyor. Kampanyaya ait başvuru şartları açıklandı.

Yeni yılın gelmesi ile birlikte, bankalardan da yeni kampanyalar peş peşe geliyor. Yeni yıla yeni müşteriler ile girmek isteyen bankalar cazip teklifler ile müşterilerine kampanya başlattı. Kampanya başlatan bankaların başında ING Bank geliyor. Bankanın kredi kartını kullananlara kısa süreliğine giyim alışverişleri için avantajlı teklif sunuyor.

Ing Bank Tarafından Anında 80 TL Bonus Para

ING Bank, müşterilerine giyim mağazalarından kredi kartı ile yapmış oldukları her 250 TL ve üzeri alış verişlerde 20 TL Bonus para veriyor. Toplam olarak 80 TL tutarında Bonus para kazanmak mümkün. Giyim ihtiyacını karşılamak isteyen fakat fiyatların yüksekliğinden yakınan vatandaşlara ING Bank tarafından Bonus kampanyası düzenlendi.

Ing Bank Bonus Para Kampanyası Ne Zaman Bitecek?

ING Bank tarafından yeni ve eksi müşterileri için Bonus para kampanyası başlattı. Giyim alışverişlerinde 80 TL tutarlı Bonus para kazanılabilir. Kazanılacak paralar 31 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Banka tarafından düzenlenen kampanya sadece bir hafta sürecek. Bankaya ait kart ile 31 Ocak tarihine kadar Bonus üye işyerlerinden yapılacak olan giyim alışverişlerinde farklı günler olmak şartı ile tek seferde 250 TL ve üzeri harcamalarda 20 TL ikinci harcamada ise 20 TL olmak üzere toplamda 80 TL bonus kazanma imkânı sunuyor. Kampanyaya katılım sağlamak için harcama yapılmadan önce KATIL yazarak 2205 nolu numaraya SMS atılarak başvuru yapılmadır.

Banka Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli
  • Bonus üye işyerlerinden giyim alışverişleri için farklı günlerde tek sefer yapılan 250 TL ve üzeri alışverişler için geçerli
  • Alışverişlerin her biri farklı günlerde yapılmalı
  • Bonus tutarları 7 Şubat 2023 tarihinde kartlara yansıtılır.