IBAN numarasına ödeme! IBAN numarası üzerinden 50 bin TL ödeme verilecek

50000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara iban numarasına hemen ödemeler yatırılacağı o banka tarafından açıklandı.

IBAN numarasına ödeme! IBAN numarası üzerinden 50 bin TL ödeme verilecek

Denizbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte vatandaşlara kredi ödemeleri yapmaya devam edecek. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde yapılacaktır.

Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar bu banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebilir.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Denizbank kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için Denizbank kredi kampanyasına katılarak, hemen aynı gün içinde ödeme alabilirsiniz. Denizbank kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu vermektedir.

Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte emekli maaşını DenizBank üzerinden alan tüm vatandaşlar istedikleri zaman başvurularını bu bankanın SMS kredi servisini kullanarak yapabilir. Cep telefonları üzerinden kısa mesaj atarak, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin kredi puanı uygun olması durumunda 32 80 numarasına mesaj göndermesi ile birlikte kredi işlemleri yapılıyor.

32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında kredi başvurusu yapacak olan tüm vatandaşları SMS ile işlemlerini gerçekleştirerek, onay almaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirmek için banka müşterisi olması halinde mobil uygulama üzerinden ödemeleri kendi hesaplarına yatırabilirler. Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar istedikleri zaman kredi başvurusunu gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak kullanacaktır. Cep telefonunuz üzerinden kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın 11 haneli kimlik numaranızı yazdıktan sonra doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına bu mesajı gönderin.