IBAN numaralarını kontrol edenlere 50 bin TL ödeme verildi! Bankadan açıklama geldi!

QNB Finansbank üzerinden nakit ihtiyacı olup, 50000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlar hemen kredi işlemleri yapılacaktır.

IBAN numaralarını kontrol edenlere 50 bin TL ödeme verildi! Bankadan açıklama geldi!

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilir, kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, uygun faizlerle nakit kredi kullanabilirsiniz.

Ayrıca kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilere bankalar, 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi verdikten sonra diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için de destek ödemeleri vereceğini açıkladı.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular nasıl yapılıyor?

Başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilirler. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesabınıza yatırılarak, hemen ödenmektedir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda da mobil uygulamalar üzerinden onaylanan tutar, hemen kendi hesabına yatırabiliyor.

Tc kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulamada, kredi puanı yüksek olan kişilere ayrıcalıklı faiz oranlarından yararlandırılacağı da banka tarafından duyuruldu.

QNB Finansbank üzerinden 50.000 TL SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler de bir mesaj atarak hemen ne kadar onay aldıklarını görebilirler.

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, cep telefonlarında Mesaj kısmına girdikten sonra TC kimlik numaralarını yazarak 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir.

Mesaj gönderiminden sonra beş dakika içerisinde kredi sonucu sizlere verilir. 50.000 TL SMS ile kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bu kredileri hemen kullanabilmektedirler.

Önceki ve Sonraki Haberler