Herkes alabilecek: Bugünden sonra ay sonuna kadar başvuru yapacaklara 33.000 TL ödeme

33000 TL kadar nakit ödeme alacak olan tüm vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı.

Herkes alabilecek: Bugünden sonra ay sonuna kadar başvuru yapacaklara 33.000 TL ödeme

Başvurularını gerçekleştirerek, hesaplar üzerinden işlemlerini yapacak olan tüm vatandaşlara 33000 TL kredi ödemesi verileceği duyuruldu. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan bu duyuruda, yapılan başvurular sonrasında 36 ay vadeli kredi ödemelerini gerçekleştireceğini açıkladı. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, bireysel kredi kullanacak olan tüm vatandaşların banka politikalarına uygun olmaları durumunda işlemlerin hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak kullandırmaktadır. 5 dakika içerisinde hesabınıza yapılacak olan bu ödemeler ile birlikte kredi işlemlerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatıracak olan vatandaşlara 33000 TL'ye kadar kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan ihtiyaç kredisi ödemelerinde şubelere giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde destek kredi ödemesi verilmektedir. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi notu yüksek olan vatandaşlarda başvurularını SMS ile hızlı bir şekilde yaparak sonuç alabilmektedir.

SMS KREDİ

Sms Kredi kampanyasını, Denizbank üzerinden katılmak isteyen kişiler, cebimde kredi kampanyasına katılabiliyor. Cep telefonu üzerinden mesaj atarak, başvuru yapmak için kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası boşluk ve daha sonra da doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına SMS atmanız gerekiyor.

Sms ile kredi başvurusu yapabileceğiniz bir diğer banka Yapı Kredi Bankası da sizlere destek olacak. Sms ile kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi yazarak, 44 11 numarasına gönderebilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler