Her vatandaş alabilecek: 33.000 TL ödeme verileceği açıklandı

33000 TL kadar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyanın duyurusu bugün paylaşıldı.

Her vatandaş alabilecek: 33.000 TL ödeme verileceği açıklandı

33000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizler için başlatılan bu kampanyaya katılabilirsiniz ve ihtiyaç kredinizi Yapı Kredi Bankası üzerinden hemen kullanabilirsiniz. 33000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kampanyada uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirerek vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödeme verecek.

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen bireysel müşterilerin kredi işlemlerini ay sonuna kadar gerçekleştirmeleri durumunda alacakları 33000 TL kredilerde düşük faizi ve gelir belgesi olarak ödeme alabilecekleri açıklandı. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faizlerle ödemeler hızlı bir şekilde verilmektedir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak uygun faizlerle kredi kullanacak olan kişiler, 33000 TL kredi kullanmaları durumunda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilirler. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da bu bankadan kredi başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır.

SMS KREDİ

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeniz durumunda 33000 TL kredi ödemesi alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. Kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebilirler ve ihtiyaç kredisi ödemelerini almak için banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte işlem yapabilirler.