Hemen, Anında 5000 TL ödeme verilecek! Maaş alan herkes alabilecek!

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan yeni kampanyada kendi bankasından maaş alan kişilere 5 bin TL ödeme verilecek.

Hemen, Anında 5000 TL ödeme verilecek! Maaş alan herkes alabilecek!

Ziraat bankası ihtiyacı olup ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada 5000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle 36 ay vadeli düşük faizli kredi ödeyecek.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, 5000 TL nakit ihtiyacınız olması durumunda maaş müşterisi olmanız ile birlikte kredi ödemeleri verilir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

5 bin TL kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi başvurumuzu gerçekleştirerek nakit ödemeler, alabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanmak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi ödemeleri, yapabileceğiniz kampanyalar dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 5000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi verilecektir.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde uygun faizlerle ihtiyaç kredisi, Ziraat Bankası üzerinden alabilirsiniz. Banka müşterisi olmamanız durumunda kredi notunuzun uygun olması ile birlikte sizlere verilecek olan 5000 TL ihtiyaç kredisi haricinde daha yüksek limitlerde krediler kullanabilir ve onaylanan kredileri, hesaplara yatırarak hemen alabilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz.