Halkbank yaptığı açıklama ile yeni müjde verdi: Emeklilere 10 ve 100 bin TL arasında ödeme!

Halkbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada, emekli maaşı alan vatandaşları bankalarına davet ediyor.

Halkbank yaptığı açıklama ile yeni müjde verdi: Emeklilere 10 ve 100 bin TL arasında ödeme!

Halkbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada, emekli maaşı alan vatandaşları bankalarına davet ediyor. Emekli maaşı alan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda ilk tercih etmiş olduğu, bankaların başında kamu bankaları gelmektedir. Halkbank, emekliler için yapmış olduğu yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emeklilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı.

Halkbank, emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bir kampanya açıkladı ve 100000 TL'ye kadar ödeme vereceğini duyurdu. 100 bin TL'ye kadar 24 ay vadeli ödeme almak isteyen tüm emekliler maaşlarını Halkbank şubelerine taşıyarak istedikleri zaman nakit kredi başvurusunda bulunabilir.

HALKBANK EMEKLİ KREDİSİ

Halkbank üzerinden gelecek olan emekli kredilerinde, maaş, taşıma işlemlerini yaparak, kredi almak isteyen vatandaşlar, Halkbank şubesine giderek kredi alabilir. En yakın Halkbank şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte yapılan kredi başvurularında şartlara uygun olan vatandaşlar hemen işlem yaparak, kredilerini hesaplarına yatırabilmektedir. Halkbank üzerinden kredi almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olarak kredi işlemlerinizi 5 dakikada hesaplarınıza yatırabilirsiniz.

Nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların uygun faiz oranları ile birlikte yapacakları işlemler ile birlikte kredileri hesaplarına yatırılır ve istedikleri zaman diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmak için de kredi ödemeleri verilebilmektedir.