Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi, ihtiyaç ve taşıt kredisi için faizleri değiştirdi! Son dakika bomba gibi haber geldi!

Halkbank ve Vakıfbank son dakika kampanyası ile birlikte, faiz oranlarında değişikliğe gitti!

Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi, ihtiyaç ve taşıt kredisi için faizleri değiştirdi! Son dakika bomba gibi haber geldi!

Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi, ihtiyaç ve taşıt kredisi için faizleri değiştirdi! Son dakika bomba gibi haber geldi! Halkbank ve Vakıfbank yapılan son güncellemeler ile birlikte kredi alacak kişilerin faiz oranları ile ilgili güncellemeler yaptığını açıkladı. Son yapılan PPK toplantısı sonrasında, verilen faiz kararı ile %3 oranında bir değişim sonrasında bankalar faiz oranlarını güncelledi. Kamu bankaları olarak hizmet veren Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvurunuzu yaparak hemen ödeme alabileceksiniz ve düşük faizli kredi alabileceksiniz. Bankalar bu şekilde kredi başvurusu yaparak, kredi kullandırmak istemektedir.

Vakıfbank ve Diğer Kamu Bankalarının Beklenen Faiz Güncellemesi Yapıldı...

Acil ihtiyacı olan kişiler için en önemli bankalar kamu bankaları olarak biliniyor. Kamu bankaları üzerinden nakit almak isteyenler, düşük faizli kredi alabileceklerdir. Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi alacak kişiler, güncel faiz oranları şu şekilde...

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 1.55 faiz oranları ile güncellendi. Konut kredisi için ise 1.20 ve 1.29 faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. Araç kredilerinde ise 1.59 faiz ile kredi alınacaktır.

Halkbank ihtiyaç kredisi 1.79 faiz oranları ile işlem yapmaktadır. Faiz oranlarında kredi için konut kredisi alacak kişilere 1.20 faiz oranları ile işlem yapılır. Taşıt kredisi kullanacak olan kişiler 0 sıfır alımlarda 1.63, 2.el alımlarda ise 1.65 faiz ile kredi imkanı sağlamaktadır. Vakıfbank ve Halkbank resmi internet sitesine girerek bankaların güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.