Halkbank ve PTT duyurdu: Emekli ve Çalışan kişilere 40.000 TL ödeyecek

Halkbank ve PTT üzerinden başlatılan yeni kampanyada, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan herkes başvurularını gerçekleştirerek, 40000 TL ödeme alabilecek.

Halkbank ve PTT duyurdu: Emekli ve Çalışan kişilere 40.000 TL ödeyecek

Halkbank ve PTT üzerinden başlatılan yeni kampanyada, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan herkes başvurularını gerçekleştirerek, 40000 TL ödeme alabilecek. Halkbank ile birlikte PTT üzerinden başlatılan yeni kredi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte 40000 TL kadar ödeme alacak olan herkese başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Halkbank ile birlikte PTT üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, emekli olmanız veya düzenli olarak bir işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olmanız, banka tarafından istenmektedir.

BAŞVURU

Emekli maaşını Halkbank üzerinden alan vatandaşların öncelikli olarak kullanabilecekleri bu kredi kampanyalarını katılabilmeleri için bankanın internet sitesi veya internet şubesi üzerinden başvuruları yapılmaktadır. Halkbank üzerinden sigortalı olarak çalışan vatandaşlarda ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar ve bu işlemleri, isterlerse banka şubelerinden, isterlerse de internet sitesi üzerinden yapabilirler.

Halkbank Banka hesabınız varsa, Halkbank, mobil uygulaması, şifresi alarak, 50000 TL'ye kadar verilecek olan tüm kredilerde, internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Ptt üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar PTT, ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmak için cep telefonları üzerinden SMS atabilir. Ptt, yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz durumunda PTT ile birlikte sizlere aktif Bank arasında verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Ptt şubeleri üzerinden de başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar, kimlikleriyle birlikte en yakın PTT şubesinden gişe personeli yardımı ile kredi başvurusu yapabilir.