Halkbank emeklilere ve çalışan kişilere ödeme verecek! Bugün son gün diye açıkladı!

Halkbank, emekli maaşı alan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlara ödeme haberi verdi.

Halkbank emeklilere ve çalışan kişilere ödeme verecek! Bugün son gün diye açıkladı!

Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşların banka müşterisi olması durumunda uygun faizlerle kredi ödemeleri, alacakları yeni bir kredi paketi açıklandığı açıklandı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Halkbank üzerinden alacağınız bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman kredi ödemelerini, gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank, yapmış olduğu kampanyada, emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak, süredir aynı işyerinde sigortalı çalışan vatandaşlara nakit ödemeleri vereceğini açıkladı. 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda başvuru yaptıktan sonra kredi onayı almaları halinde kredi geri ödemelerini en fazla 36 ay vadeye kadar uzatabiliyor. 100000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler ise 24 ay vadeli kredi kampanyalarına katılabilmektedir. 100 bin TL üzerinde kredi kullanacak olan vatandaşlara bankalar ortak olarak 12 ay vade ile ödeme tablosu oluşturarak kredi imkanı sağlamaktadır.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara ihtiyaç kredisi olarak hemen aynı gün içinde başvuru yaparak ödeme alabilirsiniz.

HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Devlet bankası olarak hizmet veren Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda 100000 TL'ye kadar kredi başvurusu, şubeler üzerinden sadece kimlikleriyle birlikte yapılıyor. Halkbank hesabınızın olmaması durumunda başvurunuzu internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya banka şubelerine giderek kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabilirsiniz.