Halkbank borçları olan vatandaşları sevindirdi! Borç kapatma kredisi 500 bin TL olarak verilecek

Halkbank 500.000 tl’ye kadar vatandaşa borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. 36 ay vade ile Halkbank üzerinden 500.000 tl ihtiyaç kredisi alabileceksiniz.

Halkbank borçları olan vatandaşları sevindirdi! Borç kapatma kredisi 500 bin TL olarak verilecek

500.000 tl’lik ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Halkbank şubelerinden tüm borçlarını kapatmak istediklerini söyleyerek kampanyadan faydalanabilirler. Halkbank’ın yaptığı bu duyuruya göre banka politikalarına uygun olan vatandaşların kredi başvurularına hemen onay verilecek. Banka emekli ve çalışan vatandaşlara vermiş olduğu bu kredi ile diğer bankalarda ki ipotekli kredi borçlarını kapatabilecekler.

HALKBANK’IN BORÇ KAPATMA KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Halkbank üzerinden borç kapatma kredisi almak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile başvuruda bulunabilirsiniz. 500.000 tl’ye kadar olan borç kapatma kredisinde banka şubesinden başvuru yapan vatandaşlara genel müdürlük onay verecek. Web sitesi veya sms üzerinden borç kapatma kredisine başvuru yapılmayacak. Banka size vereceği bu kredide bazı şartları sağlamanızı isteyecektir.

HALKBANK 500.000 TL BORÇ KAPATMA KREDİSİNİN BAŞVURU KOŞULLARI NEDİR?

Halkbank üzerinden 500.000 tl’ye kadar borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar 18 yaşından büyük olmalıdır. Başvuran vatandaşların düzenli bir geliri olması gerekiyor. Halkbank üzerinden borç kapatma kredisi alacak olan vatandaşlar bankanın güncel borçlarını da kapacağını da bilmeleri gerekiyor. Halkbank öncelikle icra ve avukatlık olan borçlar için borç kapatma kredisi vermemekte.

Halkbank üzerinden 50.000 tl veya üzerinde yeni çıkarılmış olan yasaya göre 24 ay vadeyle işlem yapabilmektesiniz. 50.000 tl veya üzerinde kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımız için emekli olmaları ve emekli maaşlarını bu bankadan almaları koşulu vardır. Halkbank 500.000 tl vereceği borç kapatma kredisi için bu krediyi alacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışması ve 12 ay aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olması koşulunu aramaktadır.

Sizde en yakın Halkbank şubesine giderek borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilir detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.