Gelir belgesiz ödeme! Son dakika... IBAN numarasına ve TC Kimlik Numarasına Ödeme Verilecek!

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara banka tarafından duyuru paylaşıldı.

Gelir belgesiz ödeme! Son dakika... IBAN numarasına ve TC Kimlik Numarasına Ödeme Verilecek!

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu yeni kampanya ile birlikte uygun faiz oranları ile birlikte istedikleri zaman ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek ve vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemleri gerçekleştirilirken, hemen aynı gün içinde de ödeme verilecek.

Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyada bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası ve politikalarına uygun olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırılır ve onaylanan kredilerde hesabından kullandırılır.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyada, Yapı Kredi Bankası, sizlere, SMS ile hemen onay vermektedir. Sms ile ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz ile birlikte gelir belgesiz kredi kampanyasına başvurunuzu kısa mesaj ile birlikte yapmış olacaksınız.

Sms haricinde kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, banka müşterileri olmaları durumunda kredi işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları ve internet şubeleri ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de yapabilmektedir. Sms ile ve internet sitesi üzerinden almış olduğunuz onay sonrasında kredi kullanmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek de kimliğinizle birlikte onaylanan tutarı kullanabilirsiniz.