Gece resmi gazetede açıklandı: Emeklilere Şubat ayında ek ödeme

Resmi gazetede açıklamayla birlikte emekli olan vatandaşlar, şubat ayında ek ödeme verileceği doğrulandı.

Gece resmi gazetede açıklandı: Emeklilere Şubat ayında ek ödeme

SON DAKİKA: Resmi gazetede açıklamayla birlikte emekli olan vatandaşlar, şubat ayında ek ödeme verileceği doğrulandı. Kamu bankaları üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında, emekli maaşlarını bankalar üzerinden alan herkes başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ödeme alabilecek ve nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar hemen Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer kamu bankaları üzerinden emekliye ek ödeme alabilecek.

Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşların kamu bankaları üzerinden emekli maaş almaları durumunda ödemeleri alabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşını kendi bankasına olan tüm vatandaşlara devlet destekli, faiz oranlarından yararlandırarak kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Emekli ek ödeme başvurusu nasıl yapılır?

Emekli vatandaştan ek ödeme almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmeleri için öncelikli olarak maaş müşterileri olmaları gerekmektedir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için herhangibir sıkıntı bulunmamaktadır.

Bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularınızı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların şubelere gitmeden de MOBİL, uygulamalar üzerinden işlemleri gerçekleştirilir. Mobil uygulama ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden işlemlerini yapacak olan tüm vatandaşlar, kredi ödemelerinde almaları için bankalar bu kişilere düşük faizle masrafsız kredi imkanı sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubesine giderek emekli maaş almış olduğunuz banka üzerinden 50000 TL'ye kadar ek ödemeli kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeli ödeme alabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanacak olan vatandaşlar, hay sonuna kadar başvuruları değerlendirilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler