Gece haberi: Emekliye müjde, Resmi Gazetede açıklandı: Emeklilere ödemeler yapılacak kesinleşti

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde ödeme almak istiyorsanız ve banka borçlarınızı kapatmak istiyorsanız sizleri müjdeli haber verildi.

Gece haberi: Emekliye müjde, Resmi Gazetede açıklandı: Emeklilere ödemeler yapılacak kesinleşti

Emekli olan vatandaşlara son zamanlarda hem ihtiyaç kredisi, hem borç kapatma kredisi hem de emekli maaş hesapları üzerinden promosyon ödemeleri ilgili kampanyalar devam edeceği açıklandı. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanacak olan tüm emeklilerin Ziraat Bankası üzerinden alacakları başvuruları ile birlikte kredi işlemlerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak ödeyebilecekler haberi geldi.

Emekli maaşınız eğer sizlerde Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, başvuru yaparak dilediğiniz zaman bu bankanın yapmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir ve dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden ödemeler oluyor...

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu bankadan istedikleri zaman kredi alabiliyor. Ziraat Bankası, emekli maaş hesapları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kredilerden yararlanacak olan vatandaşların uygun faizlerle hemen ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Resmi gazetede yayınlanan haber ile birlikte bankalardaki olan borçlarını kapatmak isteyen tüm vatandaşlara banka borcu kapatma kredisi 100000 TL'ye kadar ödenecek ve 24 ay vadeli ödeme yapılacak. Sadece güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşlar, borç kapatma kredisi olarak ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, sadece Ziraat Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte kredi başvurusu yapabilirler. Bankalardaki olan borçlarınızı kapatmanız için kredi başvurusu yapıldıktan sonra onay alan tüm vatandaşlara aynı gün içinde ödemelerini gerçekleştirebilirler ve kredi alabilmektedirler.