Gece emekliye müjde geldi: 10000 TL ödeme yapılacak!

Emekli maaş alan vatandaşlara 10000 TL'ye kadar ödeme yapılacak olan 3 banka açıklandı.

Gece emekliye müjde geldi: 10000 TL ödeme yapılacak!

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden sizlerde 10000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız, maaş müşterisi olmuş olduğunuz bankadan işlemlerinizi gerçekleştirecek ve ay sonuna kadar hemen ödeme alabileceksiniz. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden 10000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli, ödemeler gerçekleştirilmektedir. Emekli maaşınızı almış olduğunuz bankalar bu konuda önemli olmaktadır. Aşağıdaki bankalar üzerinden emekli maaşınızı alıyorsanız başvurularınızı bankaların başvuru yöntemleriyle birlikte gerçekleştirerek, maaş müşterisi olmanız durumunda düşük faizli kredi alabilirsiniz.

PTT

Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar, kredi notu düşük olması durumunda bile ödeme alabilmektedir. Emekli maaşını PTT üzerinden alan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte ödemeler gerçekleştirilmektedir. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde aynı gün içinde ödeme alabilirsiniz. Emekli maaş hesaplanır üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası üzerinden 30 50 numarasına mesaj atarak, kredi alabilir.

ZİRAAT BANKASI

Emekli Bankası, dediğimiz zaman aklımıza gelen Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi ödemelerini gerçekleştireceğini açıkladı. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası üzerinden ödeme verilecektir. Emekleri için yapılan kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara, Ziraat Bankası üzerinden ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.

AKBANK

Akbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara Akbank Direkt uygulamalarını kullanmaları durumunda internet bankacılığı üzerinden 10000 TL ödeme alabilir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi ödemelerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, 10000 TL kadar hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebildiğiniz gibi aynı zamanda Akbank ATM'si üzerinden de başvuru yapmanız mümkün olacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler