Garanti BBVA ve 2 Dev Bankadan Açıklama: Banka Müşterisi Olmasanız da Kredi alın!

Garanti Bankası ve diğer iki banka üzerinden yapılan açıklamada, banka müşterisi olan tüm vatandaşları ihtiyaç kredisi ödemesi 50000 TL olarak verilecek.

Garanti BBVA ve 2 Dev Bankadan Açıklama: Banka Müşterisi Olmasanız da Kredi alın!

Garanti Bankası ve diğer iki banka üzerinden yapılan açıklamada, banka müşterisi olan tüm vatandaşları ihtiyaç kredisi ödemesi 50000 TL olarak verilecek. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanyaya katılacak olan kişilere 36 ay vadeli ödemeler verileceği açıklandı. 3 banka üzerinden de bugün içerisinde Resmi Gazetede yayınlanan haberiyle birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi işlemleri hızlı bir şekilde verilerek, 50000 TL'ye kadar ödenecektir.

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, özellikle de emekli olmanız durumunda yüksek limitli kredi alacak olan kişilerin maaş müşterileri olmaları veya emekli maaşlarını bankalara taşımaları isteniyor.

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden kredi kampanyası...

3 bankanın da kendine özel ve kendi politikalarına uygun olarak işlemler yapılarak ihtiyaç kredisi ödemeleri verilmektedir. Garanti Bankası, kendi banka müşterisi olan vatandaşlara mobil uygulamalar üzerinden kredi imkanı sağlarken, devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası ise vatandaşları hem internet üzerinden hem de banka şubeleri üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır. Devlet bankası olan Ziraat Bankası, aynı zamanda emekli maaşını kendi bankalarına alan tüm vatandaşların diğer bankalardaki borçlarını kapatmaktadır.

50000 TL kadar ihtiyaç kredisi başvurunuzu cep telefonunuz üzerinden SMS ile yapmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası, sizlere şans verecek. Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndererek SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.