Garanti Bankası ve 2 bankadan yeni açıklama: Bankaya olan borçlarınızdan kurtulun!

Bankaya olan kredi borçları için 3 banka tarafından yapılan duyuru ile birlikte 50000 TL'ye kadar kredi kartı borçlarınız kapatılacak.

Garanti Bankası ve 2 bankadan yeni açıklama: Bankaya olan borçlarınızdan kurtulun!

Bankaya olan kredi borçları için 3 banka tarafından yapılan duyuru ile birlikte 50000 TL'ye kadar kredi kartı borçlarınız kapatılacak. Bankalar üzerinde olan kredi kartı borçlarını kapatmanız için sizlere verilecek olan bu nakit kampanyasından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara uygun faizlerle ödemeler gerçekleştirilecek. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından yapılan bu kredi ödemelerinde, başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi hızlı bir şekilde verilecektir.

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başvurular nasıl yapılır?

Borç kapatma kredisi başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların öncelikli olarak bireysel müşteri olması ve banka şartlarına uygun olması durumunda kredi başvurusu yapabiliyor. 50000 TL'ye kadar kullanacağınız tüm kredilerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara aynı zamanda borç kapatma kredisi imkanı da sağlanıyor.

Sadece güncel olan kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası veya Denizbank şubelerinden birisini seçerek sizlere uygun olan banka üzerinden 50000 TL borç kapatma kredisi alabilirsiniz. En düşük faiz oranları ile birlikte sizlere verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak işlem yapabilirsiniz.

3 BANKA üzerinden de yapmış olduğunuz kredi başvurularında uygun faizlerle kredi kullanacak olan kişiler emekli olmaları durumunda ise maaş müşterileri olmaları ile birlikte daha yüksek limitlerde krediler kullanabiliyor.