Garanti bankası kredi verecek: 10 bin TL ödeme için başvuru yapın

Garanti Bankası üzerinden 10 bin TL nakit kredi kampanyası ay sonuna kadar devam edecek.

Garanti bankası kredi verecek: 10 bin TL ödeme için başvuru yapın

Garanti Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek, 10000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda mobil uygulamalar sizlere destek olacaktır. 10000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların, Garanti Bankası müşterileri olmaları durumunda alacakları 36 ay vadeli kredileriyle ilgili detaylı duyuru paylaşıldı. Banka, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 10000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılacak.

Garanti Bankası, bireysel kredi politikalarına uygun olmanız durumunda sizlere, ödemeler verilmektedir. Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların, 18 yaşından büyük olması durumunda işlemleri gerçekleştirilir. Garanti Bankası, 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyadan kredi ödemelerini alacak olan kişilere kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda işlem yapmaktadır.

Başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişiler, Garanti Bankası şubelerine giderek başvurularını kimlikleriyle birlikte yapabilir. Garanti Bankası şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar ise ihtiyaç kredisi başvurusunu, Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden veya internet sitesi üzerinden yapabiliyor. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ödeme alabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılarak, 5 dakikada sonuç alabilirsiniz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemler hızlı bir şekilde verilecek ve ödemeler hesaplara yatırılarak, kullandırılacak.

36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz ve düşük faizlerle bankadan daha yüksek limitlerde kredi kullanabilirsiniz.

esenlerdesonhaber.net | özel haber