Garanti bankası, kendi bankasında hesabı olanlara 8000 TL ödeme verecek! Banka açıkladı...

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişilere hem yüksek limitli, hemde düşük limitli, krediler verilmeye devam ediyor.

Garanti bankası, kendi bankasında hesabı olanlara 8000 TL ödeme verecek! Banka açıkladı...

8000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada Garanti Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişilere hem yüksek limitli, hemde düşük limitli, krediler verilmeye devam ediyor. Ocak ayı sonuna kadar başvurularınızı gerçekleştirerek en düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen kişiler nakit kredi almak istiyorlarsa banka müşterisi olması yeterli olacaktır.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz ve ihtiyaç kredisi olarak sizlere 8000 TL'ye kadar nakit kredi vereceğiniz bu kampanyalardan yararlanacak olan kişiler, 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirilecektir. 8000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olarak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz durumunda hızlı bir şekilde garanti Bankası üzerinden kredi alabilirsiniz.

Garanti Bankası, 8000 TL ihtiyaç kredisi kredi notuna göre verilecek...

8000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka sizin Kredi notunuza göre de onay verecektir. 1100 ve üzerinde kredi notu olan müşteriler ile birlikte en az 3 aylık sigorta geçmişi olan müşteriler Garanti Bankası üzerinden 8000 TL kredi kullanabiliyor. Kredi başvurusu internet bankacılığından internet sitesinden müşteri hizmetlerinden ve size en yakın banka şubesinden yapılmaktadır. Banka şubesinden kredi başvurusu yapılacak olan kişiler şartları uygun olmaları durumunda sadece kimlikleri ile birlikte giderek kredi başvurusu yapabiliyor.