Garanti Bankası, emekli olan ve bankamatik kartı kullanan kişilere 30000 TL ödeme yapacak

Garanti Bankası üzerinden başlatılan yeni emekli kampanyasında, bankamatik kartı kullanan, emeklileri 30000 TL'ye kadar ödeme veriliyor.

Garanti Bankası, emekli olan ve bankamatik kartı kullanan kişilere 30000 TL ödeme yapacak

Garanti Bankası üzerinden başlatılan yeni emekli kampanyasında, bankamatik kartı kullanan, emeklileri 30000 TL'ye kadar ödeme veriliyor. Banka üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit ihtiyacı olan tüm emekler için verilecek olan gelir belgesiz 30000 TL, ödemelerde, sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak işlem yapılmaktadır. Garanti Bankası, emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz kredi kampanyalarına katılarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabiliyor. Garanti Bankası, hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek için işlemlerinize hemen yapabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşların uygun faizlerle kredi ödemeleri hesaplara yatırılıyor.

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden almıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere giderek kimliğinizle birlikte yapacağınız işlemlerde nakit kredi ödemenizi hesabınıza yatırabilirsiniz. Emekli maaşınızı taşıdıktan sonra sadece 30000 TL değil, daha yüksek limitlerde kredi kullanma imkanı sizlere sunulmaktadır.

Emekli maaş hesabı üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, bankaların internet bankacılığı uygulamalarına giriş yaparak buradan da kredi başvurularını gerçekleştirebiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yaparak, kredi almak istiyorsanız, uygun faizlerle kullanabileceğiniz bu kredileri katılmak için 5 dakikada sonuç alabilir ve hemen sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak istiyorsunuz, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar hemen Garanti Bankası, uygun faizlerle ödemeler vermektedir. Garanti Bankası üzerinden diğer kampanyalara göz atmak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler