Garanti Bankası duyurdu: Borçlarınızı kapatmak için bankamıza gelin! 100.000 TL verilecek...

Garanti Bankası borçlarını kapatacak olan tüm vatandaşlara 100000 TL borç transfer kredisi verecek.

Garanti Bankası duyurdu: Borçlarınızı kapatmak için bankamıza gelin! 100.000 TL verilecek...

Şubat ayı sonuna kadar devam edecek olan bireysel krediler ve kredi kartları borçlarını kapatmanız için verilecek olan borç kapatma kredileri kampanyalarında, Garanti Bankası, yeni 100000 TL kredi paketi hazırladığını açıkladı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve kredi kullanabileceksiniz. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, 100000 TL'ye kadar transfer kredisi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşlara 24 ay vadeli, bu kredi ödemesi banka şubeleri üzerinden yapılıyor.

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyası...

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların, 18 yaşından büyük olup, bireysel müşteri olması durumunda diğer bankalardaki olan güncel kredi ve kredi kartı borçları için 100 bin TL ödenecek. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde yapılacak olan bu kredi ödemelerinde uygun faizlerden yararlanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi işlemi yapılacak.

Garanti Bankası Kredi Kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden borçlarınızı kapatmak için garanti Bankası üzerinden kredi almak istediğinizi söylerseniz çok ihtiyaç kredisi ödemesi, sizlere verilir ve kredi ödemenize hemen aynı gün içinde yaparsınız. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda ise Garanti Bankası üzerinden emekli maaş almaları halinde kredi ödemeleri gerçekleştirilir. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların başvuru şartlarına uygun olarak kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilir, onaylanan kredilerde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler