Garanti bankası, daha önce kredi alanlara 10 bin TL kmh hesabı veriyor! 7 24 başvuru yapın!

Garanti Bankası hesabı olan kişilere, kredili mevduat hesabı olarak 10000 TL ye kadar artı para imkanı sağlanacağı açıklandı.

Garanti bankası, daha önce kredi alanlara 10 bin TL kmh hesabı veriyor! 7 24 başvuru yapın!

Garanti Bankası yapmış olduğu yeni kampanyadan daha önce ihtiyaç kredisi kullanıp, düzenli ödemeler yapan tüm kendi banka müşterilerine 10000 TL'ye kadar kredili mevduat hesabı vereceğini açıkladı. 10000 TL kendi hesabınız üzerinden artı para ile birlikte hesabınıza alacağınız bu ödemeleri, dilediğiniz zaman kullanabilir ve geri ödemelerinde 12 ay vadeye kadar bölerek yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan kişiler ile birlikte Kredili Mevduat Hesabı başvurusu yapacak olan tüm bireysel müşterilerin kredi politikalarına uygun olmaları durumunda onay verileceği açıklandı. Sadece kimliğinizle birlikte banka şubeleri üzerinden yapabileceğiniz bu işlemlerde özellikle banka hesabı olan ve internet bankacılığı kullanan vatandaşlar, daha kolay bir şekilde kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunabilirler.

Başvuru yapmak istiyorsanız Garanti Bankası şubelerine sadece kimliğinizle birlikte giderek kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak 10.000 TL artı para kullanabilirsiniz. Eğer banka şubelerine gidecek zamanınız yok ise bankanın mobil uygulamasına girerek işlem yapabilir buradan hem nakit avans hem de ihtiyaç kredisi için başvurunuzu 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan hemen sonra detaylı bilgiler sizlere mesaj olarak gelir onay almanız ile birlikte hesabınıza para yatar.

GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Garanti Bankası, sadece artı para değil, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere de uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Banka hesabınızın olması durumunda kredi işlemleri hakkında bilgi almak istiyorsunuz, çok başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz internet sitesi üzerinden hem güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilir hemde aylık taksitlerinizi hesaplayabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler