Garanti Bankası borçlarınızı kapatmak için son 5 gün dedi! Bu hafta başvuru yapanlar banka borcunu kapatacak!

Bankalara borçları olan kişilere ödeme verecek olan Garanti Bankası, hemen işlem yapacağı yeni bir kampanya için son uyarıda bulundu.

Garanti Bankası borçlarınızı kapatmak için son 5 gün dedi! Bu hafta başvuru yapanlar banka borcunu kapatacak!

Garanti bankası üzerinden başvuru yapmak isteyenler hemen ödeme alacakları yeni bir kampanya ile karşılaştılar. Borç kapatma kredisi, son zamanlarda vatandaşlara ödenen ve en çok başvuru yapan krediler başında geliyor. Garanti bankası borç kapatma kredisi almak için başvuru yapacak olan herkes, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda hemen işlem yapabilir ve kredi kullanabilir.

Güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için başvurunuzu yapmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan kişilere hemen ödeme verilmektedir. Kredi notu ve kredi sicili uygun olan kişiler banka müşterileri olmaları durumunda bu bankadan daha uygun faizlerle borç kapatma kredisi alabileceklerdir.

GARANTİ BBVA KREDİ BAŞVURUSU

Borç kapatma kredisi sadece güncel olan banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için sizlere ödenecek olan bir kredidir. Bu kredilerde güncel olan ve ödemekte zorlandığınız, ama gecikmesi olmayacak şartı ile Garanti bankası üzerinden borçlarınızı transfer edebilirsiniz. Banka borçlarınızı kapatmak için başvuru yaparak kredi alacak kişiler, Garanti Bankası borç kapatma kredisi için sadece banka şubelerine giderek işlem yapmaktadırlar. Borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak işlem yapılacak ve aynı gün şube yetkisinde onay verilip, borçlar kapanacaktır.

100 bin TL'ye kadar kredi onayı alıp, kredi kullanacak olan kişiler, 24 ay vadeye kadar ödeme alacaklardır. 24 ay vadeye kadar kredi alacak kişiler, ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli yapabileceklerdir. Garanti bankası şubelerine giderek sizlerde düşük faiz ile verilen borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler