Garanti bankası borç kapatma kredisi devam edecek: Limit 100.000 TL oldu

Bankalardaki borçlarını kapatmak için borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Garanti Bankası üzerinden 100000 TL ödeme verileceği açıklandı.

Garanti bankası borç kapatma kredisi devam edecek: Limit 100.000 TL oldu

Bankalardaki borçlarını kapatmak için borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Garanti Bankası üzerinden 100000 TL ödeme verileceği açıklandı. Garanti Bankasının şubat ayı içerisinde başlatmış olduğu kredi kampanyasında daha önce 50000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi veriyordu ama şimdilerdeyse limitlerinin 100000 TL'ye yükselttiklerini açıkladılar. 24 ay vadeli borç kapatma kredisi, bu banka üzerinden düşük faizi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden sadece güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz ve bireysel müşterilerin kullanabilecekleri bu kampanyalarda ihtiyaç kredisiyle birlikte 100000 TL'ye kadar ödemelerinize hemen şubat ayı sonuna kadar alabilirsiniz.

En düşük faiz oranları ile birlikte yararlanabileceğiniz kredi kampanyasına katılacak olan tüm bireysel müşterilerin belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 100000 TL'ye kadar ise 24 ay vade veriliyor.

Garanti Bankası'ndan borç kapatma kredisi kampanyası...

Bütün banka borçlarınızı tek bir yerde toplamak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi ve borç kapatma, kredisini bir arada, alabileceğiniz bu bankanın, transfer kredisine başvurunuzu banka şubeleri üzerinden kimliğinizle birlikte yapabilirsiniz. Emekli olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapılmaları durumunda maaşlarını bu bankaya taşımaları, Garanti Bankası tarafından istenmektedir.

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda da yine en yakın banka şubesine giderek başvurularını yapmaları halinde kredi başvurularını gerçekleştirmesi için son işyerlerine 3 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması isteniyor. Garanti Bankası kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsunuz ve diğer bankalardaki olan kredi ve kart borçlarınızı kapatmak için bu bankaya başvuru yapmak istiyorsanız, şubelere giderek detaylı bilgileri öğrenebilir ve kimliğinizle başvuru yapabilirsiniz.