Garanti Bankası banka hesabı veya kredi kartı kullanan vatandaşlar, dikkat!

Garanti Bankası bugün başlatmış olduğu yeni kampanyada uygun faizlerle ödemeler, vereceği yeni bir kampanya açıkladı.

Garanti Bankası banka hesabı veya kredi kartı kullanan vatandaşlar, dikkat!

Garanti Bankası üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faizlerle kredi kullanacak olan tüm vatandaşların banka hesabı ve kredi kartı kullanmaları durumunda ödemeleri gerçekleştirilecektir. Banka müşterisi olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, Garanti Bankası hesabı üzerinden işlemlerini yapacak ve uygun faizlerle kredi kullanacak. Garanti Bankası müşterisi olan vatandaşlar, ay sonuna kadar gerçekleştirilecek olan bu kampanyalardan faydalanmak istiyorlarsa, şubelere giderek işlemlerini yapabilir.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu...

Garanti Bankası üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda garanti mobil uygulaması üzerinden işlemleri gerçekleştiriliyor. 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi almanız durumunda sizlere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirecek olan bu banka üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, hesabınız üzerinden yapacağınız bu işlemlerde kredi notunuz da bakılacak ve gelir durumunuza bakılarak onay verilmektedir.

Emekliye ayrı ihtiyaç kredisi...

Emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alan vatandaşlar, ayrı bir kredi kampanyasına katılacak ve bu kredi kampanyasına katılarak, daha yüksek limitlerde krediler kullanacaktır. Garanti Bankasından emekli maaşı alan ve bu bankada hesabı olup, kredi kartı kullanan tüm vatandaşlara bankalar sürekli olarak kullanabilecekleri limitlerde krediler vermektedir. Garanti Bankası üzerinden aynı zamanda emekli maaş alan vatandaşlar, düşük faizli kredi kullanırken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, hızlı bir şekilde banka müşterisi olması durumunda borç kapatma, kredisini kullanabilir.