Garanti bankası anında kredi başlattı! Başvuru yapanlara 30.000 TL ödeyecek

Garanti Bankası üzerinden anında kredi kampanyasına katılarak, 30000 TL ödeme alabilirsiniz.

Garanti bankası anında kredi başlattı! Başvuru yapanlara 30.000 TL ödeyecek

Garanti Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında özellikle de bireysel kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirileceği ve verilecek olan 36 ay vadeli kredileri düşük faizli işlem yapılacağı açıklandı. Garanti Bankası, anında kredi kampanyasına katılarak uygun faiz oranları ile birlikte verilecek olan kredi kampanyalarında 30000 TL kredi ödemesi hızlı bir şekilde hesaplarınıza yatırmaktadır.

ANINDA KREDİ

Anında kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yok yok olan Garanti Bankası kredi puanı 1100 ve üzerinde olan tüm vatandaşları ihtiyaç kredisi ödemesini hızlı bir şekilde gerçekleştireceğini açıkladı.

Banka kredi notu uygun olan tüm vatandaşların bireysel müşteri olması ve düzenli olarak ileri olması durumunda, Garanti Bankası üzerinden anında kredi başvurusunu gerçekleştirebilir.

BAŞVURU

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirmek istiyorsunuz size en yakın banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kimliğinizle birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu, aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların kendi bankaları üzerinde hesapları olmaları durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi ödemesi verilmektedir.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların, bankanın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak 30000 TL alıp almadığını görebilmektedir.

30000 TL kredi kampanyasına katılarak, onay alacak olan tüm vatandaşlara banka 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak işlem yapmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler