Garanti Bankası açıklama yaptı: 10 gün içinde 100.000 TL ödenecek

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, 10 gün içinde 100.000 TL ödeme verileceği açıklandı.

Garanti Bankası açıklama yaptı: 10 gün içinde 100.000 TL ödenecek

Acil ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri vermeye devam edecek. Garanti Bankası şubat ayı kampanyası ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödeme vereceğini açıkladı. Garanti Bankası üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde şartları uygun olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda ilk taksit ödemelerinde uygun faizlerle kredi alabileceği haberi verildi.

Garanti Bankası kredi başvurusu...

Garanti bankası Banka hesabı olan vatandaşlar için düşük faiz oranları ile birlikte yapılacak olan yeni kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşların hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilmeleri için banka müşterisi olup, internet şifre sağlamaları gerekiyor. 100000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm kişiler banka şartlarına uygun olmaları durumunda onay alabilmektedirler.

24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacak olan bireysel müşterilerin kredi notu yüksek olması isteniyor.

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlarında başvurularını gerçekleştirerek, onay alabilecekleri bu kredilerde en kolay şekilde başvuru yapma yöntemlerinden bir tanesi Garanti Bankasının resmi internet sitesine gelerek buradaki kredi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Garanti Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi işlemlerinize hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden sizlere kredi faiz oranlarını öğrenebileceğiniz bir sayfada bulunuyor ve aynı zamanda hesaplamada yapabiliyorsunuz.

Önceki ve Sonraki Haberler