Garanti bankası açıkladı: 10 bin TL gelir belgesiz ödeniyor, İhtiyacı olan alıyor

Garanti Bankası tarafından yapılan yeni kampanyada 10000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi alabileceğiniz bir kampanya hazırlandı.

Garanti bankası açıkladı: 10 bin TL gelir belgesiz ödeniyor, İhtiyacı olan alıyor

Garanti Bankası tarafından yapılan yeni kampanyada 10000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi alabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda 10000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka gelir belgesiz ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

İlk taksit ödemesinde üç ay ertelemeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara banka istediği zaman kredi işlemlerini yaparak hesapları, ödemeler yatırmaktadır. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka politikalarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

GARANTİ KREDİ BAŞVURUSU

Garanti Bankası'nın vermiş olduğu 10000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan vatandaşların banka şubelerine gidecek zaman olmaması durumunda ise ek kredi başvurularını bankanın internet sitesine girerek, İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurarak da onay alıp almadıklarını görebiliyorlar. Garanti Bankası müşterisi olan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek, internet bankacılığını kullanabilir, Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden 7 24, hem bankacılık işlemlerini hem de kredi işlemlerini gerçekleştirebilir.

Garanti Bankası üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında, onay alan vatandaşlar, özellikle de kredi notu yüksek olması durumunda hem düşük faizli kredi kullanırlar hemde daha yüksek limitlerde onay alabilirler.