Faizsiz krediler revaçta! Banka bu kredileri sizlere hemen ödeyecek!

Faizsiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde ödeme verecek olan bankalar açıklandı.

Faizsiz krediler revaçta! Banka bu kredileri sizlere hemen ödeyecek!

Faizsiz kredi kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda katılım bankaları üzerinden sıfır faizli bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi İslami şartlara uygun olarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat katılım ve Vakıf Katılım Bankası başta olmak üzere sizlere verilecek olan bu kredilerde 50000 TL'ye kadar ödeme gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara sıfır faizli olarak işlem yaparak, kredi kullandırıyor. Faizin haram olduğunu düşünen vatandaşlar, faizsiz ihtiyaç kredisi alabilmeleri için katılım bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası, tüm bireysel olan vatandaşlara sigortalı olarak çalışanlara ve emekli olan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar uygun faiz oranlarıyla birlikte nakit ödemesi gerçekleştireceğini ve bu ödemelerde sıfır faizli 36 ay vadeli, sizlere kredi ödemesi gerçekleştireceğini de açıkladı.

FAİZSİZ KREDİ

Faizsiz kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşlarda diğer bankalarda olduğu gibi bu bankaların uyguladıkları kredi politikalarına uygun olmaları gerekiyor. Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası yapmış oldukları, kampanyalarda, kredi kullanacak olan kişilere faizsiz ihtiyaç kredisi adı altında vermiş olduğu krediler ile birlikte ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırarak kullandırmaktadır. Emekli maaşı olan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, maaş müşterisi olmaları durumunda, işlemlerini yapabilirler.

Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası üzerinden başvuru sadece banka şubeleri üzerinden şahsen yapılıyor ve kredi başvurusu yapıldıktan sonra onaylanan tutara, kar payı ekleniyor. bankaların yapmış oldukları bu kampanyaları daha detaylı öğrenmek istiyorsanız, internet sitelerine girerek kredi kampanyaları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ülkemizde bulunan diğer katılım bankaları olan Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Emlak Katılım Bankası da faizsiz bankacılık işlemleri yapan bankalardır.