Emekliye yeni ödeme haberi verildi: 33.000 TL hesaplara yatırılacak (Mart'a Kadar)

Emekli maaşı olan vatandaşlara 33000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı.

Emekliye yeni ödeme haberi verildi: 33.000 TL hesaplara yatırılacak (Mart'a Kadar)

Emekli maaşı alan vatandaşlar için yapılan yeni nakit kredi ödemesinde bu sefer kamu bankaları değil, özel bankalar atağa geçti. Özel bankalar üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 33000 TL kadar ödeme almak isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu nakit kredi ödemelerinde başvuru şartlarına uygun olan her vatandaşla hemen aynı gün içinde işlem yapılarak kredi verilecek. 33000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak uygun faizlerle bu işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

AKBANK EMEKLİ KREDİSİ

Akbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, Akbank, Emekli Kredisi kullanabiliyor. Emekli maaşını Akbank üzerinden alan vatandaşlar için yapılan bu nakit ödemelerinde başvuru şartlarına uygun olan herkes 33000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi veriliyor.

DENİZBANK EMEKLİ KREDİSİ

33000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar SMS ile başvuru gerçekleştirerek Denizbank üzerinden kredi kullanabilir, SMS ile emekli kredisi almak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderin. Emekli maaşınızı, Denizbank üzerinden alabiliyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için bankanın mobil uygulamasını da kullanabilir veya internet sitesine girerek internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecek olan Denizbank, yapmış olduğu başvuruda, onay alan tüm emeklilere belirli şartlar uygun olarak banka şubeleri üzerinden kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz kredi kullandırır.