EMEKLİYE ödeme! 30-40 ve 50 bin TL devlet destekli olarak ödenecek!

Son dakika haberine göre, 30 ve 50000 TL arasında emekli maaş alan tüm vatandaşları, nakit ihtiyacı olmaları durumunda işlem yapılacak yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

EMEKLİYE ödeme! 30-40 ve 50 bin TL devlet destekli olarak ödenecek!

Son dakika haberine göre, 30 ve 50000 TL arasında emekli maaş alan tüm vatandaşları, nakit ihtiyacı olmaları durumunda işlem yapılacak yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, devlet destekli kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 30 ve 50000 TL arasında ödemeler gerçekleştiriliyor.

Uygun faiz oranları ile birlikte alabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri bankaların müşterileri olmaları durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılacak ve emekli maaşınızı almış olduğunuz parka üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlara devlet destekli olarak faiz oranlarından yararlanmak şartı ile birlikte 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi verilecektir.

EMEKLİYE 50.000 TL

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, maaş müşterisi olmuş olduğunuz bankanın internet bankacılığına giriş yapabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifreniz yok ise size en yakın banka şubesine giderek, 1.69 faiz oranlarından yararlanarak 50000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi alabileceğiniz bu kredi paketiyle birlikte sizlerde emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet siteleri üzerine giriş yapan tüm vatandaşlar, kredi işlemleri, bankaların internet siteleri üzerinden de gerçekleştirebiliyor.