Emekliye müjdeli haber: Cumhurbaşkanı açıkladı, Net ödeme verilecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada nakit ihtiyacını kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için kamu bankaları destek vereceğini açıkladı.

Emekliye müjdeli haber: Cumhurbaşkanı açıkladı, Net ödeme verilecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyalarda, nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan kişilerin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da desteği verilen yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak emekli maaş hesapları üzerinden alacağınız bu nakit ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hemen dönecektir.

Kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman kredi işlemlerinize hemen internet üzerinden de yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden nakit başvurusu...

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka müşterileri olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirdik, diledikleri zaman kredi ödemelerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalarda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde alabilir dilediğiniz zaman bu kredileri, hesabınıza yatırabilirsiniz.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalarda, aynı zamanda borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilere de devlet destekli olarak faiz oranlarından yararlanmak şartıyla kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara banka müşterisi olmasıyla birlikte kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılarak ödenmektedir.