Emekliye müjdeli haber: Banka kartınıza 45.000 TL ödeme alacaksınız

Emekli maaşı alan vatandaşlar, banka kartına 45000 TL'ye kadar ödeme alabiliyor.

Emekliye müjdeli haber: Banka kartınıza 45.000 TL ödeme alacaksınız

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada banka kartına 45000 TL kadar ödeme verilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacaksınız ve banka müşterisi olmuş olduğunuz banka Garanti Bankası ise sizlere 45000 TL ödeme verilecek. Garanti Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyada nakit kredi ödemelerini alacak olan vatandaşlara belirli şartlara dayanarak, 45000 TL gelir belgesi olarak hesaplarına yatırılıyor.

Emekli maaşımızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız ve 45000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, daha önce bankadan kredi kullanan vatandaşlar, hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor. Garanti Bankası, hesabınız üzerinden alınan internet şifresi, mobil uygulamaya giriş yapmanızı sağlar ve buradan garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olursunuz.

Emekli maaş hesabım, bankada olmayan vatandaşlar ise başvurularını gerçekleştirmek için maaş müşterisi olması gerekiyor ve kredilerini daha yüksek limitlerde alabiliyorlar.

45000 TL 36 ay vadeli kredi...

Garanti Bankası üzerinden verilecek olan ihtiyaç kredisinde sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlanırken, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturmanıza imkan sağlanacaktır. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödemeler verilmektedir.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek de kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.