Emekliye müjdeli haber: 30.000 TL net ödeme başladı, Resmi Gazetede yayımlandı!

Emekli maaş alan vatandaşlar, 30000 TL'ye kadar net ödeme verileceği haberi geldi.

Emekliye müjdeli haber: 30.000 TL net ödeme başladı, Resmi Gazetede yayımlandı!

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni ödeme haberinde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 30000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, resmi gazetede, onaylanan kamu bankaları aracılığı ile birlikte verilecek olan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmektedir. Emekli olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte işlem yapılacak ve kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde sonuçlandırılacaktır.

Emekli olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri verilirken, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır. Emekli maaş alan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılabilmektedir.

Kamu bankaları üzerinden emeklilere 30000 TL nakit kredi ödemesi verilecektir.

30000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilmekte. 30000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler internet bankacılığı ve internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurularda kredi ödemelerine 36 ay vadeli olarak alabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalarda, sizlerde hemen aynı gün içinde işlem yapabilirsiniz. Başvuru şartlarına uygun olarak kredi ödemelerinden faydalanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.