Emekliye müjdeli haber: 12500 TL ödeme yapılacak! Duyuru yapıldı

Emekli maaş hesaplarımız üzerinden 12500 TL'ye kadar ödeme yapılacağının haberi verildi. Emekli müşterisi olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalarda 12500 TL'ye kadar yeni bir ödeme haberi verildi.

Emekliye müjdeli haber: 12500 TL ödeme yapılacak! Duyuru yapıldı

Emekli maaş hesaplarımız üzerinden 12500 TL'ye kadar ödeme yapılacağının haberi verildi. Emekli müşterisi olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalarda 12500 TL'ye kadar yeni bir ödeme haberi verildi. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emekliler için Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, uygun faizlerle ödemeler vereceğini açıkladı.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyor olmanız durumunda emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte artı para kullanabilirsiniz. Bu bankalar üzerinden daha önce ihtiyaç kredisi kullanan tüm vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank ile birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar ve 36 ay vadeli kredi kullanabiliyorlar.

Özellikleri, artı para almak isteyen vatandaşlar, kredi başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, kredili mevduat hesabı olarak internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bu işlemlerini gerçekleştirerek, artı para olarak 12.500 TL ödeme alabiliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alıyorsanız, emekli maaş hesabı almış olduğunuz bankanın internet şubesine giriş yaparak buradan artı para başvurusunda bulunabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız bu bankalar üzerinde değilsen, kredi notunuzun yüksek olması durumunda da 10 bin TL'ye kadar kredili mevduat hesabı bankalar tarafından sizlere verilmektedir. Emekli maaş hesabınızın olması ve bankadan kredi kullanmanız durumunda daha uygun birliklerde, kredi ve kredili mevduat hesabı ödemeler alabildiğiniz gibi aynı zamanda kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler