Emekliye müjde: PTT ve 3 Kamu Bankası ödeme yapacak, 45000 TL ödeme alacaksınız! Fırsatı Kaçırmayın

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, PTT ve diğer kamu bankaları tarafından yapılan açıklamayla birlikte gelir belgesiz ödeme verilecek.

Emekliye müjde: PTT ve 3 Kamu Bankası ödeme yapacak, 45000 TL ödeme alacaksınız! Fırsatı Kaçırmayın

Emekli vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, PTT, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte gündemde durmaya devam ediyor. Kamu bankaları üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz nakit kampanyaları ile birlikte kredi işlemleriniz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden hızlı bir şekilde kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların maaş müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir.

45000 TL kredi ödemesi almış olmanız durumunda 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde işlemlerinize hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz.

Emekli maaşı, müşterileri PTT üzerinden başvuru yapmak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden SMS atarak da işlem yapabiliyor, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz durumunda kredi alabilirsiniz.

Kimlik numarası üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyalarında da nakit ihtiyacı olan vatandaşlar istedikleri zaman kredi ödemelerine hemen PTT ve diğer kamu bankaları üzerinden de istedikleri zaman alabiliyor. Ptt, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeden önce emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi yapabilir ve kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için en yakın maaş müşterisi olmuş olduğu banka şubesine giderek, sadece kimliğiyle birlikte başvurusunu gerçekleştirebiliyor. kimliğiniz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğunuz başvuru sonrasında sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilir ve gelir belgesiz olarak 36 ay vadeli 45000 TL emekli kredisi kullanabilirsiniz.