Emekliye müjde! Emekli maaşlarına ek olarak 20 bin TL daha ödeme olacak, Resmi Gazetede Açıklandı!

Emekli maaş alan vatandaşlar için kamu bankaları tarafından 20 bin TL ödeme olacağı açıklandı.

Emekliye müjde! Emekli maaşlarına ek olarak 20 bin TL daha ödeme olacak, Resmi Gazetede Açıklandı!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan yeni kampanyada, kamu bankaları 20000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emeklilerin maaş müşterileri olmaları durumunda 20000 TL'ye kadar kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı.

Kamu bankaları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde uygun faiz oranları ile birlikte alabileceğiniz bu kampanyaları, sizlerde katılmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonucunu öğreneceğiniz kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden 20000 TL nakit kredi ödemesi...

Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, 20000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi almak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, sizlere 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. Kamu bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde, emekli maaş hesabınız üzerinden 20000 TL kredi ödemesi internet üzerinden de kolay bir şekilde verilmektedir.

Emekli maaş müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi alabilirsiniz. Emekli maaş, müşterilere uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Emekli olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar, banka politikalarına uygun olmaları durumunda ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabilirler.

20000 TL ödeme, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hesaplarına yatırmak isteyen vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden bu işlemleri kolay birşekilde yapabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler