Emekliye müjde! Cumhurbaşkanı Seslendi, Emekliye ek ödeme ve limitler belli oldu!

Emekli maaşı alan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı tarafından verilen onay ile birlikte ek ödemeler verileceği belli oldu.

Emekliye müjde! Cumhurbaşkanı Seslendi, Emekliye ek ödeme ve limitler belli oldu!

Emekli maaşı alan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı tarafından verilen onay ile birlikte ek ödemeler verileceği belli oldu. Devlet destekli, faiz oranları ile birlikte kullanabileceğiniz ve emekli olan vatandaşların hızlı bir şekilde ödeme alabileceği bu kampanyalar dahilinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da duyuru paylaşıldı. Yapılan bu açıklama ile birlikte kamu bankaları üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşları, belirtilen politikalar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde işlemlerini 5 dakika içerisinde yapacak olan tüm vatandaşlara devlet destekli ödemeler verilmektedir. Emekli maaş hesabınız, kamu bankaları üzerinden alınıyorsa başvurunuzu Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden yapmanız gerekiyor.

Devlet destekli emekli ödemelerinde limitler ne oldu?

Emekli maaş alan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden nakit kullanabilecek. Emekli maaşı, kamu bankaları üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 50000 TL'ye kadar bu bankalar üzerinden kimlikle birlikte başvuru yaparak, kredi kullanabilir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi almış olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda ödemeleri 3 ay ertelemeli olarak da yapılıyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, banka şubeleri haricinde internet şubesi ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de sizlere, ödemeler vermektedir. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte aynı zamanda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz borç kapatma kredisi de alabilirsiniz.