Emekliye müjde: 4000, 5500, 7200 TL bu gece hesaplara geçti! TC kimlik ile alınıyor

Emekli olan vatandaşlar için müjdeli haber geldi, emeklileri sevindiren, promosyon açıklamaları duyuruldu.

Emekliye müjde: 4000, 5500, 7200 TL bu gece hesaplara geçti! TC kimlik ile alınıyor

Emekli olan vatandaşlar için müjdeli haber geldi, emeklileri sevindiren, promosyon açıklamaları duyuruldu. Temmuz ayından beri devam eden kampanyalarda yüksek limitli promosyon almak isteyen emeklilere bankalar, şubat ayında da ödemeler yapmaya devam ediyor. Ocak ayında başvurularını gerçekleştiren tüm emeklerin, promosyon ödemeleri bugünden itibaren hesaplara yatmaya başladı. Hangi bankadan emekli maaş alıyorsanız o bankanın 3 yıllık taahhüt vermiş olmanız durumunda, sizlerde emekli promosyonlarından faydalanabilecek ve geri ödemesini yapmadan bu ödemeleri, istediğiniz zaman alabileceksiniz.

Kamu bankalarıyla birlikte özel bankalar tarafından başlatılan bu kampanyalarda, kimlik numaraları üzerinden ödemeler bugünden itibaren yapmaya başladı. Promosyon başvurusu yapmayan, emekler de tekrardan başvuru yaparak ay sonuna kadar bu ödemelerden faydalanabiliyorlar. Bankalar temmuz ayından beri yapmış oldukları yüksek limitli promosyon ödemelerine şubat ayı içerisinde devam edeceğini açıkladı.

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank yapmış oldukları emekli promosyonları ile birlikte 10000 TL üzerinde, maaşından kişilere 5000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı.

MÜJDELİ HABER VERİLDİ!

Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka üzerinden sizlerle daha önce promosyon başvurusu yapmış olmanız durumunda başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 5000 TL'ye kadar ödeme verileceği duyuruldu. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank son olarak aldıkları kararla promosyon ödeme miktarını 5.000 TL’ye kadar çıkardı. Garanti Bankası Denizbank, İş Bankası Yapı Kredi Bankası ve TEB Bankası gibi bankalardan da 7500 TL kadar ödeme alabileceğiniz kampanyalar duyuruldu.