Emekliye kredi kampanyası! Emekli maaşlarını PTT'den almanız durumunda 100.000 TL ödeniyor

Emekli kredisi adı altında PTT üzerinden emekli maaşını bankadan alanlara 100000 TL ödeme verilecek.

Emekliye kredi kampanyası! Emekli maaşlarını PTT'den almanız durumunda 100.000 TL ödeniyor

Emekli kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kullanabilecekleri yeni ihtiyaç kredisi ödemesinde ihtiyaç kredisi başvuruları 5 dakika içerisinde sonuçlanarak veriliyor. Ptt, Emekli Kredisi Kampanyası adı altında başlatılan yeni işlemlerde nakit ihtiyacı olan kişilere 100000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi verildi. Ptt üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara PTT üzerinden emekli kredisi kampanyası hızlı bir şekilde ödeniyor.

Emekli olup, kredi kullanacak olan kişilere 100000 TL'ye kadar kredi limitlerini yükselten, PTT Aktif Bank aracılığı ile birlikte vermiş olduğu bu kredi kampanyasına 24 ay vadeli olarak size sunuyor.

Ptt, Emekli Kredisi Kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Ptt üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, banka müşterisi olan vatandaşların öncelikli olarak kredi işlemlerini yapmaları için banka müşterisi olmalarıyla birlikte kredi ödemelerini PTT şubeleri üzerinden alabiliyorlar. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız, başvurulara, cep telefonunuz üzerinden SMS ilede katılabilir ve sonucu olumlu olması durumunda PTT şubelerine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak, 30 50 numarasına mesaj göndermeniz durumunda değerlendirmeye alınacaksınız. Emekli kredisi başvurusunu gerçekleştirdikten sonra başvuru şartlarına uygun ad tüm vatandaşlara PTT, değerlendirme sonucunu 10 dakika içerisinde hesaplara gönderir. Ptt üzerinden kredi başvurusunu yapmak için aynı zamanda en yakın PTT şubesine giderek de işlem yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı ilk defa PTT'ye taşıdıysanız maaş müşterisi olmanız durumunda ilk maaşınızı çektikten sonra bankadan kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.