Emekliye ek ödemeler verilecek ve tarih belli oldu

Emekli maaşı hesabını üzerinden alacağınız ek ödemeli krediler için Şubat ayında başvuru yapabilirsiniz.

Emekliye ek ödemeler verilecek ve tarih belli oldu

Emekli olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri verilecek. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank tarafından yapılan ortak Açıklama ile birlikte nakit ihtiyacı olup Kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara emekli maaşı hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi verilecek.

Emekli maaşınızı eğer kamu bankaları üzerinden alıyorsanız daha önce Kredi kullanıp düzenli ödemeler yapmış olmanız durumunda sizlere verilecek olan bu kredilerden faydalanabilmeniz için banka müşterisi olmanız ile birlikte 50.000 TL'ye kadar daha kredi ödemesi Şubat ayı içerisinde sizlere verilecek ve verilecek olan bu krediler düşük faiz oranları ile birlikte sizlere kullandırılacaktır.

Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi 75 yaşına kadar olan tüm emekliler isterlerse internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da işlem yapabilirler.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kullanacak olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde Kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilerek banka müşterisi olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde işlem yapılır ve ihtiyaç kredisi ödemeleri gerçekleştirilir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemelerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara destek vereceğini açıkladı.

Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka üzerinden yapacağınız işlemlerde ilk taksit ödemenizi 90 gün erteleme olarak kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler