Emekliye bugün ödeme yapılacak: Resmi Gazetede yayımlandı

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılacak olan yeni ödemeleriyle ilgili duyuru paylaşıldı.

Emekliye bugün ödeme yapılacak: Resmi Gazetede yayımlandı

Emekli maaşı alan vatandaşlar için resmi gazetede yayınlanan yeni haber bugün itibariyle yürürlüğe girdi ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilere devlet destekli kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Emekli maaşı, hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ödeme alabilir ve emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte kullanabileceğiniz bu kredilerden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kamu bankaları tarafından devlet destekli kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilmektedir.

Kamu bankaları üzerinden başvuru yapabilirsiniz...

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka müşterisi olmanız halinde, internet bankacılığı uygulaması ile birlikte kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirli politikalara uygun olarak kredi ödemelerini hızlı bir şekilde verilecektir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi verilmektedir. ilk taksit ödemenizde de 90 gün erteleme yaparak bu kredi başvurusunda bulunabilir, devlet destekli 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almayan vatandaşlar, maaş müşterileri olmaları durumunda daha yüksek limitlerde krediler kullanabiliyorlar.