Emekliye 9889 TL Ödeme Verilecek! Emekli Maaşlarını Bankadan Alanlar Alacak

Emekli maaş hesapları üzerinden sizlerde 9889 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz.

Emekliye 9889 TL Ödeme Verilecek! Emekli Maaşlarını Bankadan Alanlar Alacak

Devlet destekli olarak başlatılan bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşlara 9889 TL'ye kadar ödeme verecek olan bankalar açıklandı. 9889 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara emekli maaş hesapları üzerinden özel bankalar ve kamu bankaları tarafından destek verilecektir.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirilip nakit ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi, bankadan noktası olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden 7 24 yapabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde 9889 TL'ye kadar kredi ödemelerine 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak kendi hesaplarına yatırabilirler.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası üzerinden yapılan yeni duyuruda, başvurularını gerçekleştirecek ve emekli maaşını kendi bankasından alan tüm vatandaşlara 9889 TL'ye kadar nakit ödemesi vermektedir. Garanti Bankası şubelerine giderek de başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, Garanti Mobil uygulaması veya garanti'nin resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak, internet şubesi üzerinden de Garanti Bankası şubesine gitmeden işlem yapabilirsiniz.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlara Akbank Direkt uygulamasını kullanıyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Akbank, hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet şifresiyle birlikte Garanti Bankası gibi sizlerde, Akbank üzerinden mobil uygulama aracılığı ile birlikte 9889 TL'ye kadar emekliler için verilecek olan ödemelerden faydalanabilirsiniz. Akbank, aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara cep telefonları üzerinden SMS attırarak de kredi ödemeleri yapmaktadır ve bu şekilde defne kadar sonucu aldığınızı gösterebilmektedir.